Gratis verzenden vanaf 20,- (NL)
Bestellen zonder account aan te maken!

Yotam Ottolenghi,Simpel
  • Yotam Ottolenghi,Simpel
  • Yotam Ottolenghi,Simpel
  • Yotam Ottolenghi,Simpel
  • Yotam Ottolenghi,Simpel
  • Yotam Ottolenghi,Simpel
  • Yotam Ottolenghi,Simpel
  • Yotam Ottolenghi,Simpel
Simpel
€ 33.99
  



 Thuisbezorgen

  • Bestel vandaag
  • Bij u in huis op zaterdag *
  • Gratis verzending


Alles waar je van houdt bij Ottolenghi, maar dan Simpel - meer dan 300.000 exemplaren verkocht!

Eenvoud? Het lijkt onwaarschijnlijk bij een kookboek van Yotam Ottolenghi, maar zijn nieuwe kookboek SIMPEL staat vol met ruim 130 eenvoudig te bereiden gerechten, waarvan de meeste binnen 30 minuten op tafel staan, zonder af te doen aan de typische Ottolenghi-smaak of verrassing. Van avocadoboter op toast met tomatensalsa, heerlijke saffraan-mosterdscones met cheddar en piccalilly tot burrata met gegrilde druiven en basilicum of een bevroren munt-en-pistache-chocoladecake.

SIMPEL bevat gerechten die een lust voor het oog zijn en verleidelijk smaken. Met handige iconen zie je in een oogopslag welke kenmerken betrekking hebben op het betreffende recept. De vele fullcolour foto`s laten je daarnaast het water in de mond lopen!




Extra informatie:

Hardback
320 pagina's
Met illustraties
September 2018
1385 gram
277 x 203 x 31 mm
EAN: 9789059568266
Fontaine Uitgevers


* We doen er alles aan om dit artikel op tijd te bezorgen. Het is echter in een enkel geval mogelijk dat door omstandigheden de bezorging vertraagd is.