Welkom bij onze nieuwe webshop
Wij verzenden naar Nederland en België

  • Tracy Rees,Het familiegeheim van Florence Grace
  • Tracy Rees,Het familiegeheim van Florence Grace
Tracy Rees,Het familiegeheim van Florence Grace
Het familiegeheim van Florence Grace
€ 19.99
Levertijd: 1 tot 2 werkdagen
Dit artikel is aanwezig in onze winkel


De aangrijpende historische roman Het familiegeheim van Florence Grace is de nieuwste roman van topauteur Tracy Rees, bekend van Het geheim van Silvermoor. Voor de lezers van Lucinda Riley, Anne Jacobs en Corina Bomann.



Het weesmeisje Florence Buckley woont bij haar oma op de uitgestrekte heidevelden van Cornwall. Ze leiden een simpel maar gelukkig bestaan. Totdat Florence’ oma overlijdt en er een lang verborgen geheim aan de oppervlakte komt: Florence blijkt familie te zijn van de rijke en beruchte familie Grace.



Halsoverkop verhuist Florence van het ruige platteland naar de sprankelende grote stad, waar ze wordt ondergedompeld in overvloedige rijkdom. Al snel blijkt echter dat dit leven een keerzijde heeft, want Florence raakt het contact kwijt met de mensen van wie ze houdt. Florence moet alle vertrouwde gewoontes van het platteland vergeten om het in de grote stad te kunnen maken en dan is er ook nog de aantrekkingskracht tot de mysterieuze Turlington Grace, die duistere geheimen lijkt te koesteren…




Extra informatie:

Paperback / softback
Oktober 2021
580 gram
215 x 140 x 37 mm
EAN: 9789401615754
Xander Uitgevers B.V.

Levertijd: 1 tot 2 werkdagen
Dit artikel is aanwezig in onze winkel