Gratis verzenden vanaf 17,50 (NL)
Wij verzenden naar Nederland en België

Kinderboekenweek 2022, van 5 t/m 16 oktober.

Hammer, Chris,Scrublands
Scrublands
€ 13.50

Bij u in huis op: vrijdag
Bestel vóór: 13:00

Dit artikel is aanwezig in onze winkel in Heerenveen
Click & Collect mogelijk


A powerful, compelling, vividly written Australian crime novel, perfect for fans of Peter May and Jane Harper

Text in English


Taal / Language : English

Extra informatie:

Paperback / softback
512 pagina's
Januari 2019
345 gram
195 x 129 x 30 mm
EAN: 9781472255143
Headline Publishing Group

Bij u in huis op: vrijdag
Bestel vóór: 13:00

Dit artikel is aanwezig in onze winkel in Heerenveen
Click & Collect mogelijk